W celu zapewnienia Państwu najlepszego serwisu używamy plików Cookies. Korzystając z naszych usług zgadzają się Państwo z przepisami o ochronie danych osobowych.

Kontakty

Produkcja

Dr. Alexander Grosse
BGH Edelstahl Freital GmbH
Dr. Alexander Grosse alexander.grosse@bgh.de +49 351 646 2402 +49 351 646 2577
Dirk Taubert
BGH Edelstahl Lippendorf GmbH
Dirk Taubert dirk.taubert@bgh.de +49 (34342) 67 335 +49 (34342) 67 230
Udo Bialke
BGH Edelstahl Lugau GmbH
Udo Bialke udo.bialke@bgh.de +49 (37295) 29 301 +49 (37295) 29 190
Dr. Frank Hippenstiel
BGH Edelstahl Siegen GmbH
Dr. Frank Hippenstiel frank.hippenstiel@bgh.de +49 (271) 701-410 +49 (271) 701-353
Ralf Flassenberg
BGH Feindraht GmbH
Ralf Flassenberg ralf.flassenberg@bgh.de +49 (2157) 89578 0 +49 (2157) 89578 30
Marek Spyra
BGH Polska Sp. z o. o.
Marek Spyra marek.spyra@bgh.pl +48 32 609 3432 +48 32 609 3403
Winfried Winterhager
RPS Siegen GmbH
Winfried Winterhager winfried.winterhager@rps-siegen.de +49 (271) 77292 0 +49 (271) 77292 40